KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5874486

nr 587 4486

Akvarell

signerad. 1885, flicka vid fönster, 35x22

Utrop:

1.800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 juni 2009

7/6 11:36:59 1      Vinnande bud